TJ Sokol Letovice - jachetní oddíl

Aktualizace brigád (O nás - dokumenty - brigády)


TJ Sokol Letovice - jachetní oddíl - aktuality


Započala rekonstrukce břehu v areálu jachetního oddílu

V těchto dnech v našem areálu začala stavební firma provádět úpravy břehu. Po mnoha konzultacích a jednáních ohledně variat řešní opravy a finančního zajištění se začala realizovat jedna z největších akcí za poslední dobu.

Autor i foto: Správce webu, poslední editace: 5. 3. 2023


 

Aktuální foto z Austrian Boat Show - BOOT TULLN 

Autor i foto: Správce webu, poslední editace: 3. 3. 2023


 

Největší veletrh lodí a vybavení pro vodní sporty
v Evropě – Boot Tulln.

Brány výstaviště v Tullnu v Rakousku se otevřou ve čtvrtek 2. března  a veletrh potrvá až do neděle 5. března 2023

Na Austrian Boat Show - Boot Tulln jsou hned na začátku sezóny k vidění novinky v nautickém sektoru, ale i v oblastech vodních a potápěčských sportů v Rakousku. Řada vystavovatelů představuje své novinky a ukazuje působivý přehled námořního průmyslu. Kromě velkého množství jachet a člunů je zde k vidění i bohaté nautické příslušenství. Veletrh nabízí vše pro potápěče, charterové poskytovatele, školy plachtění a přístavy. Spektrum doplňují turistické informace o nejkrásnějších destinacích pro vodní sporty.

https://www.messe-tulln.at/messe-kalender/austrian-boat-show-boot-tulln/

Autor: Správce webu, poslední editace: 15.02. 2023


Výroční členská schůze

Dne 27.1.2023 se konala v restauraci Na koupališti v Letovicích výroční členská schůze jachetního oddílu. Přítomno bylo 20 členů, 10 členů se omluvilo. Schůze probíhala podle schváleného programu. Přítomní odsouhlasili prodloužení mandátu výboru do příští členské schůze. Důvodem je kontualita pro dokončení „1. etapy“ úpravy břehu připravované současným výborem JO. (Finanční zajištění a realizace stavební firmou.) Všechny stanovené finanční příspěvky členů jachetního oddílu zůstávají ve stejné výši.

 

Autor: H. Keršnerová. Foto: F. Keršner. Poslední editace: 1. 2.. 2023


  1. leden 2023

Mnohaletý zvyk jachtařů, přivítat nový rok 1. ledna na Křetince, byl letos zpestřen skupinou otužilců, kterou pozvala předsedkyně oddílu. Po společném otužování se všichni sešli u ohniště k diskusi

a malému občerstvení.

Autor: F. Keršner. Foto: Hana Lokotová. Poslední editace: 8. 1.. 2023


ARCHIV 2022


 

 

 

 

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,